Filtrační konvice Carbo 2,4 l

Kód: 111968
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá konvice CARBO s účinným filtrem, který je součástí balení, zbaví vaši vodu různých nežádoucích látek. Její celkový objem je 2,4 l, objem přefiltrované vody vytvoří max. 1,3 l. Díky pětistupňové filtraci redukuje nejen samotnou tvrdost vody, ale zbaví ji také chloru, olova, mědi, zinku, některých pesticidů a herbicidů. Navíc odstraní i nepříjemné pachy, díky čemuž je voda chutnější a zdravější. Doma, v kanceláři, na chalupě i na dovolené, v karavanu, kde si nejste jisti kvalitou místního vodního zdroje.

V konvici je manuální indikátor živnosti filtru. Je vyrobená z kvalitního plastu a testovaná ve Zkušební laboratoři v Plzni, splňuje tak požadavky na výrobky určené ke styku s pitnou vodou. 

Konvici po vyjmutí vkladu můžete používat k běžnému servírování osvěžujících nápojů. 

Náhradní filtr nebo lze přikoupit samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační konvice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.83 kg
EAN: 8592381106591

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

orion_logo_331x145px

Orion je českou značkou domácích potřeb, kterou můžete znát díky široké síti prodejen po celé České i Slovenské republice a Polsku. Oblibu mezi zákazníky si postupně vybudoval díky velmi širokému sortimentu a příjemné ceně.

Historie značky Orion

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy se začal psát příběh velkoobchodu v oblasti domácích potřeb. Rodinná firma z Litomyšle se postupem času stala významným distributorem v Česku i v zahraničí.

První prodejny firma budovala se svými partnery, se kterými také začala dávat tvář svému sortimentu. Značka Orion se nakonec stala dospělou a plnohodnotnou konkurencí pro zavedené firmy tak, jak ji známe dnes. Síť maloobchodů do dnešního dne narostla na šíři přes 100 prodejen, které provozuje jak centrála z Litomyšle, tak skupina franšízových partnerů.

Hlavní činností je export a import domácích potřeb, které produkují čeští výrobci, ale také výrobci ze států Evropské unie a ostatních zemí.

Sortiment, který se neustále zlepšuje

Nabízené zboží prošlo během několika let velmi intenzivním vývojem. Budování spolehlivého sortimentu není zrovna jednoduchý úkol - v počátcích došlo také k přešlapům. Jednalo se zejména o problémy s kvalitou a spolehlivostí. Nicméně Orion se k problémům postavil čelem a naslouchal svým partnerům, kteří sbírali zpětnou vazbu od zákazníků a své produkty tak uvedli téměř k dokonalosti.

Postupem let si díky intenzivní práci Orion vybudoval reputaci spolehlivého prodejce, který zaujme milým designem, kvalitou a příjemnou cenou. Sortiment čítá přes 4000 položek. Produktové jádro tvoří potřeby pro vaření, ale nakoupíte zde vše potřebné od skladování potravin, přes krájení, následné zpracování surovin, nádobí na vaření až po stolování. Dále v sortimentu nejdete také potřeby pro úklid a domácnost.

Názor prodejce aneb proč si vybrat zboží od Orionu

S Orionem rádi spolupracujeme již více než 10 let. Naše společné obchodování se vždy zakládalo na úzkém kontaktu jak s obchodními zástupci, tak s vedením celé firmy. Sami v domácnosti používáme mnoho produktů Orionu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
 

✅ Tradiční český prodejce
✅ Široký výběr sortimentu
✅ Kvalitní výrobky za nižší cenu
✅ Neustále se vyvíjející kvalita a design produktů
✅ Spolehlivost a důvěryhodnost

TIP Se značkou ORION máme dlouholeté zkušenosti. Jako jejich odběratelé jsme se nakonec stali provozovateli 3 franšízových prodejen ORION, které můžete najít v Ostravě na Hlavní třídě, v OC Karolína a OC Futurum.