Servis nádobí a domácích potřeb

Níže uvádíme seznam značek, jejichž výrobky můžete nalézt na našem e-shopu, a kontaktní informace na jejich servisní či reklamační střediska. S těmi můžete řešit například: reklamaci výrobků v záruční době, pozáruční opravy, zakoupení náhradních dílů či příslušenství.


Banquetbanquet_logo_300x133px

Česká značka kuchyňského nádobí a domácích potřeb s širokým sortimentem a sítí prodejen po celé České republice. Banquet si zakládá na pěkném designu a výrobcích za rozumnou cenu.

Sortiment: domácí a kuchyňské potřeby, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Banquet


Belis / Sfinxlogo-belis-sfinx-300x134px

Český výrobce z Českých Budějovic se specializuje na výrobu smaltovaného nádobí, které je vysoce kvalitní a má dlouhou životnost. Belis nabízí široký sortiment hrnců, kastrolů, rendlíků, nebo pekáčů včetně poklic a dalšího příslušenství. V nabídce také najdeme také řadu GASTRO, která se uplatňuje v profesionálních kuchyních.

Sortiment: smaltované hrnce, pekáče, gastro nádobí, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Belis / Sfinx


Bialettibialetti-logo-300x148px

Bialetti je italský výrobce, který se specializuje na výrobu kávovarů a příslušenství pro přípravu kávy a příbuzných nápojů. Jejich legendárním výrobkem je Bialetti Moka Express (také moka konvička), což je malý kávovar pro přímý ohřev na sporáku, který se stal velmi populárním po celém světě a stal se ikonickým symbolem italské kávy. Bialetti je jedním z nejvýznamnějších výrobců kávovarů v Itálii a jeho výrobky jsou oblíbené po celém světě.

Sortiment: moka konvičky, french pressy, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Bialetti


Britabrita-logo-300x64px

Německý výrobce filtračních konvic na vodu založený v roce 1966. Konvice jsou vybaveny filtrem z aktivního uhlíku, který upravuje složení kohoutkové vody. Uhlík je dále doplněn stříbrem a pryskyřicí iontové přeměny. Filtr snižuje tvrdost vody, odstraňuje těžké kovy, chlor a zabraňuje množení mikroorganismů.

Sortiment: filtrační konvice na vodu, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Brita


Canpol babies

Polský výrobce nádobí a potřeb pro kojence a děti. Sortiment se vyznačuje kvalitním zpracováním, hezkým designem a důrazem na bezpečné materiály.

Sortiment: dětské lahvičky, bryndáky, misky, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Canpol babies


Conceptconcept-logo-300x118px

Český výrobce malých a velkých elektrospotřebičů byl založen roku 1991 v Chocni. Vyznačuje se hezkým designem a příznivým poměrem cena / výkon. Výrobky mají dobrou dostupnost náhradních dílů a příslušenství. Autorizovaný servis servis zajišťuje přímo výrobce.

Sortiment: mixéry, šlehače, konvice, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Concept


ETAeta_logo_250x112px

Český výrobce domácích elektrospotřebičů s dlouholetou tradicí. Výrobky z Hlinska se staly legendami českých kuchyní. Vynikaly praktičností a také propracovaným designem.

Sortiment: malé a velké domácí spotřebiče, hrnce, pánve, ...
Kontakt na infolinku a servis značky ETA


Florinaflorina_logo_300x110px

Polský výrobce a distributor domácích potřeb a nádobí. Značka Florina distribuuje jak zboží jiných výrobců, tak produkty pod svou vlastní značkou. Kontakt na servis je pouze na webových stránkách v polštině. V případě potřeby nás kontaktujte a s komunikací s Florinou pomůžeme.

Sortiment: domácí a kuchyňské potřeby, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Florina


Gorenje

 


G21 VitalityG21_vitality_logo_300x100px

Česká značka a distributor malých domácích spotřebičů a také kvalitního nerezového nádobí a kuchyňských nožů. Výrobky se vyznačují pečlivým zpracováním a moderním designem.

Sortiment: kuchyňské spotřebiče, nádobí, nože, grily, ...
Kontakt na infolinku a servis značky G21 Vitality


Jihokovjihokov-logo-300x208px

Tradiční výrobce z Českých Budějovic, který se v rámci své bohaté výroby zaměřuje také na známé a rozšířené mlýnky na mák a strouhanku, které známe z kuchyní našich babiček.

Sortiment: ruční kuchyňské mlýnky na mák, na strouhanku, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Jihokov


Kolimaxkolimax-logo-300x114px

Česká značka kvalitního nerezového nádobí, které se vyrábí v Javorníku na úpatí Rychlebských hor. Nádobí se vyznačuje robustní konstrukcí, kvalitním zpracováním a moderním designem.

Sortiment: hrnce, pánve, sady nádobí, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Kolimax


Krups

 Německý výrobce designových kávovarů a výrobků pro přípravu kávy. Kávovary všeho druhu od pákových, přes automatické až po ty na kapsle nalezneme v nabídce výrobce Krups, který je součástí Groupe SEB, která sdružuje přední světové výrobce domácích spotřebičů.

Sortiment: kávovary, pěniče mléka, mlýnky na kávu, ...
Kontakt na infolinku a servis Krups


Lamartlogo_recept

Česká značka domácích potřeb sází na moderní design a kvalitní provedení. Inspiruje se jihofrancouzskou Provence, oblastí s proslulou kuchyní a vínem odkud pochází šéfkuchař Piere Lamart. Záruka na produkty Lamart je nadstandardní 3 roky.

Sortiment: nádobí, domácí spotřebiče, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Lamart


Leifheitleifheit-logo-300x100px

Úspěšný německý výrobce domácích a úklidových potřeb, které pomáhají s vařením, praním a úklidem obecně. Leifheit je znám díky kvalitnímu provedení svých výrobků, které jsou charakteristické svém zeleno-modrým designem. Mopy Leifheit jsou téměř ikonou rychlého a pohodlného úklidu v domácnosti.

Sortiment: domácí a úklidové potřeby, mopy, ...
Kontakt na infolinku a servis Leifheit


LOVI

Polský výrobce nádobí a potřeb pro kojence a děti. Sortiment se vyznačuje kvalitním zpracováním, hezkým designem a důrazem na bezpečné materiály.

Sortiment: dětské lahvičky, bryndáky, misky, ...
Kontakt na infolinku a servis značky LOVI


Orionorion_logo_331x145px

Přední český velkoobchod s domácími potřebami je známí díky své široké síti prodejen celé České a Slovenské republice.

Sortiment: domácí potřeby, nádobí, úklid, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Orion


Porkertporkert-logo-300x82px

Český výrobce kuchyňských nástrojů se specializací na legendární masové mlýnky, které znáte z kuchyní vašich babiček. Téměř nezničitelné mlýnky jsou součástí českých kuchyní více než 100 let. Jsou spolehlivé, bytelné a mají dlouhou životnost.

Sortiment: ruční mlýnky na maso, příslušenství pro mlýnky, ...
Kontakt na infolinku a servis Porkert


Remoska

Český výrobce legendární Remosky - malé stolní trouby s poklicí se zabudovaným ohřevem. Vlastně takový předchůdce dnešních pomalých, elektrických a parních hrnců. Remoska šetří náklady při pečení díky menším rozměrům a spotřebě ve srovnání s klasickými troubami.

Sortiment: elektrické pečící hrnce, nádobí, ...
Kontakt na infolinku a servis Remoska


Simaxsimax_logo_300x116px

Český výrobce nádobí a potřeb z varného borosilikátového skla. To je proslulé svou zvýšenou odolností proti vysokým teplotám a mechanickému poškození.

Sortiment: nádobí, malé kuchyňské spotřebiče, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Simax


SodaStreamsodastream-logo-250x56px

Izraelský výrobce pro přípravu domácí perlivé vody, sodovek, ochucených nápojů a drinků. Během let si výrobníky sody vybudovaly své místo v českých s větových domácnostech.

Sortiment: výrobníky sody, sirupy, náhradní láhve, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Sodastrem


Tefaltefal_logo_300x66px

Francouzský výrobce kuchyňského nádobí a původní výrobce nepřilnavých povrchů (teflon). Výrobky jsou známy krásným designem, dlouhou životností a spolehlivostí.

Sortiment: nádobí, malé kuchyňské spotřebiče, ...
Kontakt na infolinku a servis značky Tefal


Poslední aktualizace článku: 24. 02. 2024

Sháníte kontakt na servis a v našem článku jste jej nenašli? Napište nám, rádi vám pomůžeme.

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: