6 položek celkem
Mlýnek na maso č.5 Lamart AERO LT7040
479 Kč
Kód: LT7040
Mlýnek na maso č.8 Lamart AERO LT7041
509 Kč
Kód: LT7041
BANQUET Mlýnek na maso CULINARIA v.8
449 Kč
Kód: A15361

Potřebujete nový mlýnek na maso? Tak to jste u nás správně. Na ​​NašeNádobí.cz vám nabízíme ověřený sortiment mlýnků, se kterými bude radost mlít. Naši nabídku jsme sestavovali tak, že si vyberete pokud jste zapálený kuchař, nebo je pro vás vaření jen každodenní nutností, abyste nezůstali o rohlíku.

Mlýnky na maso jsou vyráběny ze spolehlivých materiálů. Nejčastěji se setkáte s mlýnkem z litiny jehož povrch je pokryt silnou vrstvou potravinářského cínu. V těle mlýnku je spirálovitý šnek, který tlačí mletou potravinu přes nůž a řezací desku ven z mlýnku. Řezací deska má otvory o různé velikosti a dle toho se určuje hrubost mletí.

V nabídce se můžete setkat s mlýnky ručními nebo elektrickými. V našem sortimentu se zaměřujeme zejména na ruční mlýnky tradičního českého výrobce Porkert. Právě jeho mlýnky můžete znát z kuchyní svých babiček a dědečků. Jsou známé svou spolehlivostí a dlouhou životností. Zakupte si mlýnek, který vašim kulinářským záměrům přijde vhod.

TIP Přečtěte si historii tradičních mlýnků na maso výrobce Porkert, které se více než 100 let vyrábí na území České republiky.

Proč nakoupit mlýnek na maso u nás

  • Rychlé doručení – zboží skladem odesíláme do 24 hodin, mlýnky máme na naší prodejně a ve skladu e-shopu
  • Pohodová doprava – zásilky přepravují vaši oblíbení dopravci, buď na adresu nebo na výdejní místo (přes 11 000)
  • Záruka spokojenosti – pokud vám mlýnek nevyhovuje, můžete jej bezplatně vrátit do 14 dní
  • Zboží sami používáme – kazové produkty a ty se špatnými recenzemi vyřazujeme z našeho sortimentu
  • Něco navíc – uvádíme extra informace, které jinde nenajdete, například zemi výroby, mytí v myčce či použití na indukci

Příslušenství pro mlýnky na maso

I při vaření platí „lepší být připraven, nežli překvapen“. Mějte proto svou kuchyň v plné výbavě – k novému mlýnku na maso se vám totiž může hodit také pořádný kuchařský nůž, se kterým ještě předtím než začnete mlít nakrájíte maso na kostky. Pokud máte chuť na sekanou, tak nepřehlédněte naši nabídku pekáčů, které jsou ideální pro její přípravu. Speciální příslušenství či náhradní díly jako krájecí desky a nože či strouhací bubny pak můžete nalézt ve speciální kategorii příslušenství pro kuchyňské mlýnky.