Vaše objednávky odesíláme bez zdržení. ✅ Přejeme Vám příjemný advent. ⭐ ⛄

Mlýnky na strouhanku

Nejprodávanější

5 položek celkem
Strojek na strouhanku s nástavci
699 Kč
130303
Univerzální kuchyňský mlýnek BANQUET Culinaria 28 cm
A16490
Mlýnek na strouhanku Jihokov
Vyrobeno v ČR
499 Kč
130304
Mlýnek na ořechy a strouhánku BANQUET Culinaria 27,5 cm A16488
Nerezový mlýnek na strouhanku BANQUET Culinaria 27,5 cm A16489

Potřebujete nový mlýnek na strouhanku? Tak to jste u nás správně. Na ​​NašeNádobí.cz vám nabízíme sortiment ověřených mlýnků, se kterými bude radost mlít. Naši nabídku jsme sestavovali tak, že si vyberete pokud jste zapálený kuchař, nebo je pro vás vaření jen každodenní nutností, abyste nezůstali o rohlíku.

Mlýnky na strouhanku jsou vyráběny z kovových materiálů pro jejich spolehlivost a trvanlivost. Nejčastěji se setkáte s mlýnkem z nerezové oceli či běžného železa v kombinaci s plasty. Povrch je pak leštěný nebo opatřen lakem. V těle mlýnku je buben, který může být výměnný či na pevno. Buben je opatřen zářezy o různé hrubosti a velikost. Mlýnek na strouhanku se tak může použít také na strouhání brambor, ořechů, jablek a ovoce a zeleniny obecně.

V nabídce se můžete setkat s mlýnky ručními nebo elektrickými. V našem sortimentu se zaměřujeme zejména na ruční mlýnky tradičního českého výrobce Jihokov. Právě jeho mlýnky můžete znát z kuchyní svých babiček a dědečků. Jsou známé svou spolehlivostí a dlouhou životností. Zakupte si mlýnek, který vašim kulinářským záměrům přijde vhod.

Proč nakoupit mlýnek na strouhanku u nás

  • Rychlé doručení – zboží skladem odesíláme do 24 hodin, mlýnky máme na naší prodejně a ve skladu e-shopu
  • Pohodová doprava – zásilky přepravují vaši oblíbení dopravci, buď na adresu nebo na výdejní místo (přes 11 000)
  • Záruka spokojenosti – pokud vám mlýnek nevyhovuje, můžete jej bezplatně vrátit do 14 dní
  • Zboží sami používáme – kazové produkty a ty se špatnými recenzemi vyřazujeme z našeho sortimentu
  • Něco navíc – uvádíme extra informace, které jinde nenajdete, například zemi výroby, mytí v myčce či použití na indukci

Příslušenství pro mlýnky na strouhanku

I při vaření platí „lepší být připraven, nežli překvapen“. Mějte proto svou kuchyň v plné výbavě – k novému mlýnku na strouhanku se vám totiž může hodit také dóza na potraviny, do které můžete namletou strouhanku uskladnit. Pokud se chystáte na smažení oblíbených řízků pak určitě nepřehlédněte naši nabídku pánví. Speciální příslušenství či náhradní díly jako krájecí desky a nože či strouhací bubny pak můžete nalézt ve speciální kategorii příslušenství pro kuchyňské mlýnky.