Strojky na nudle

Nejprodávanější

4 položek celkem
Strojek na nudle Francesco
Tip
ZDARMAZDARMA
1 399 Kč
Kód: 131512
Strojek na vlasové nudle
599 Kč
Kód: 131504
Strojek na nudle černý
ZDARMAZDARMA
799 Kč
Kód: 131501

Potřebujete nový strojek na nudle? Tak to jste u nás správně. Na ​​NašeNádobí.cz vám nabízíme sortiment ověřených strojků a mlýnků, se kterými bude radost pracovat. Naši nabídku jsme sestavovali tak, že si vyberete pokud jste zapálený kuchař, nebo je pro vás vaření jen každodenní nutností, abyste nezůstali o rohlíku.

Strojky na nudle a těstoviny jsou vyráběny z kovových materiálů pro jejich spolehlivost a trvanlivost. Nejčastěji se setkáte s mlýnkem z nerezové oceli či běžného železa v kombinaci s plasty. Povrch je pak leštěný nebo opatřen lakem. Srdcem strojku je nástavec, skrz který se protlačuje těsto a břity nástavce jej řežou na tenké nudle. Nástavec je buď na pevno nebo může být vyměnitelný pro přípravu dalších druhů těstovin například na lasagne, špagety či ravioly. 

V nabídce se můžete setkat s mlýnky ručními nebo elektrickými. V našem sortimentu se zaměřujeme zejména na ruční mlýnky značek Orion, Banquet, Lamart či dalších. Vyberte si mlýnek, který vašim kulinářským záměrům přijde vhod.

Proč nakoupit strojek na těstoviny u nás

  • Rychlé doručení – zboží skladem odesíláme do 24 hodin, strojky máme na naší prodejně a ve skladu e-shopu
  • Pohodová doprava – zásilky přepravují vaši oblíbení dopravci, buď na adresu nebo na výdejní místo (přes 11 000)
  • Záruka spokojenosti – pokud vám strojek nevyhovuje, můžete jej bezplatně vrátit do 14 dní
  • Zboží sami používáme – kazové produkty a ty se špatnými recenzemi vyřazujeme z našeho sortimentu
  • Něco navíc – uvádíme extra informace, které jinde nenajdete, například zemi výroby, mytí v myčce či použití na indukci

Příslušenství pro strojky na těstoviny

I při vaření platí „lepší být připraven, nežli překvapen“. Mějte proto svou kuchyň v plné výbavě – k novému strojku na nudle se vám může hodit sušička na ovoce. Můžete ji využít i na sušení nudlí a špaget, pokud si je připravujete do zásoby. Nudle v sušičce dokonale proschnou a déle vydrží. Usušené nudle pak uskladněte v kuchyňské dóze na potraviny. Speciální příslušenství či náhradní díly jako krájecí desky a nože či strouhací bubny pak můžete nalézt ve speciální kategorii příslušenství pro kuchyňské mlýnky.