O nás

Pojďme se seznámit, ať víte u koho nakupujete. Jsme rodinná firma a ve světe domácích potřeb a elektra se pohybujeme již 27 let. Tohle je náš tým a společně vám pomáháme budovat spokojený domov. 

Fotky brzy doplníme. :)

girl avatar girl avatar
Katka Lušňáková Hanka Nigrovičová

Katka s Hankou jsou srdcem našeho e-shopu. S láskou se starají se o sklad a vaše objednávky. Každý kus zboží, který vám zašleme, projde jejich pracovitýma rukama.

boy avatar
Václav Večerka

Vašek se má na starosti to, abyste se na našem e-shopu cítili dobře. Píše texty, upravuje produkty a hlídá, aby vše správně fungovalo. Dále také zodpovídá vaše dotazy na mailu nebo chatu.

girl avatar
Mirka Herdová

Mirka je naše pečlivá účetní, na kterou nedáme dopustit. Sleduje platby a má dokonalý přehled o každé objednávce a její faktuře. Všechny peníze z převodů, online plateb nebo dobírek prošly její kontrolou.

girl avatar
Kačka Večerková

Kačka pravidelně přispívá svými články na náš blog TeorieDomova, kde vás inspiruje v době, kdy vám dojdou nápady nebo si s něčím nevíte rady. A taky nám pomáhá s marketingem, která zrovna studuje ve Zlíně.

 

girl avatar boy avatar

Lenka a Petr Večerkovi

Lenka s Petrem stojí za celou naší firmou, kterou společně založili, a nadále rozvíjí. Vědí o všem, co se u nás děje, a stojí za každým důležitým rozhodnutím. Lenka je guru přes domácí potřeby a Petr zase přes elektro. Snad neexistuje dodavatel, kterého by neznali. Oba se pak taky starají o rodinnou pohodu v naší firmě.


Jak děláme naši práci

Jako rodinná firma jdeme s kůži na trh. Chceme, ať víte u koho nakupujete a kam putují vaše peníze.

Provozujeme 5 prodejen a máme vlastní sklad. Za 27 let jsme vybudovali stabilní zázemí pro naši práci.

Naše zboží pečlivě vybíráme a sami ho používáme. Hledáme kvalitu a spolehlivost za rozumnou cenu.

Na našem skladě můžete vrátit jakékoli použité elektrospotřebiče. Jsme registrovaným sběrným místem sítě Elektrowin.

Veškeré naše zboží si můžete zakoupit na našich 2 e-shopech, které provozujeme. E-shop NašeNádobí.cz nabízí užší sortiment domácích potřeba a elektrospotřebičů a zasíláme jej po celé ČR.

logo-nasenadobi

Náš druhý internetový obchod NašeObchody.cz pak slouží zejména pro naše prodejny, které provozujeme na Ostravsku. Nabízíme zde širší sortiment domácích potřeb a elektrospotřebičů společně se specializovanými službami (vlastní doprava, montáž, odvoz vysloužilých zařízení a obalových materiálů). Je zde také část sortimentu, kterou lze doručit pouze na adresu v blízkosti našich prodejen, kde zajišťujeme dopravu vlastními vozidly. Máme tak jistotu, že zboží bude v pořádku a komfortně doručeno našim zákazníkům.

logo-naseobchody