O nás

Pojďme se seznámit, ať víte u koho nakupujete. Jsme rodinná firma a ve světe domácích potřeb se pohybujeme od roku 1992. Tohle je náš tým a společně vám pomáháme budovat spokojený domov.

Fotky brzy doplníme. :)

girl avatar girl avatar
Katka Lušňáková Hanka Nigrovičová

Katka s Hankou jsou srdcem našeho e-shopu. S láskou se starají se o sklad a vaše objednávky. Každý kus zboží, který vám zašleme, projde jejich pracovitýma rukama.

boy avatar
Václav Večerka

Vašek se má na starosti to, abyste se na našem e-shopu cítili dobře. Píše texty, upravuje produkty a hlídá, aby vše správně fungovalo. Dále také zodpovídá vaše dotazy na mailu nebo chatu.

girl avatar
Mirka Herdová

Mirka je naše pečlivá účetní, na kterou nedáme dopustit. Sleduje platby a má dokonalý přehled o každé objednávce a její faktuře. Všechny peníze z převodů, online plateb nebo dobírek prošly její kontrolou.

girl avatar
Kačka Večerková

Kačka pravidelně přispívá svými články na náš blog TeorieDomova, kde vás inspiruje v době, kdy vám dojdou nápady nebo si s něčím nevíte rady. A taky nám pomáhá s marketingem, která zrovna studuje ve Zlíně.

 

girl avatar boy avatar

Lenka a Petr Večerkovi

Lenka s Petrem stojí za celou naší firmou, kterou společně založili, a nadále rozvíjí. Vědí o všem, co se u nás děje, a stojí za každým důležitým rozhodnutím. Lenka je guru přes domácí potřeby a Petr zase přes elektro. Snad neexistuje dodavatel, kterého by neznali. Oba se pak taky starají o rodinnou pohodu v naší firmě.


Kdo jsme a co děláme

Jako rodinná firma jdeme s kůži na trh. Chceme, ať víte u koho nakupujete a kam putují vaše peníze. Za 30 let historie naší firmy jsme si dokázali vybudovat stabilní zázemí pro naši práci.

Fyzicky se můžeme potkat na jedné z našich 7 prodejen, které provozujeme na Ostravsku. Kamenné provozovny mají stále své místo v maloobchodním prodeji a u našich zákazníků se těší oblibě. Jen v roce 2022 jsme obsloužili přes 140 000 platících zákazníků, kteří navštívili jednu z našich poboček. Provozujeme 3 franšízové prodejny ze sítě ORION.Díky nim máme s touto českou značkou velmi blízké vztahy. Dále máme 2 nezávislé prodejny s domácími potřebami a 2 nezávislé prodejny s elektrospotřebiči. 

Právě se nacházíte na e-shopu NašeNádobí.cz, který provozujeme jako speciálku na veškeré domácí a kuchyňské potřeby.

logo-nasenadobi

Náš druhý internetový obchod NašeObchody.cz se pak zaměřujeme na domácí elektrospotřebiče a spotřební elektroniku

logo-naseobchody

Stručně z historie

Za dobu, co naše firma, jsme prošli pestrým vývojem. Ne vždy jsme prodávali domácí potřeby a elektrospotřebiče. Začínali jsme s prodejem elektromotorů mohelnického MEZu. Na počátku devadesátých let to byl slušný byznys. :-) Náš trh byl tehdy pole neorané, spoustu výrobků se stále nedalo sehnat a tak jsme si hojně doma vyráběli například sekačky, pily na dřevo nebo další různé pomocníky s elektromotorem.

Nicméně postupem času se trh začal měnit a společně i my s ním. Dostali jsme se například k prodeji dárkového sortimentu, drogerie nebo hraček. Nakonec jsme zakotvili u již zmíněných domácích potřeb a elektrospotřebičů, kterým se věnujeme nejdéle.

15. června 2022 jsme otevřeli novou prodejnu s domácími potřebami v Bílovci.

V průběhu srpna 2022 jsme dokončili přestavbu naší prodejny s elektrem v Bílovci potom, co jsme uvolnili prodejní plochu po domácích potřebách.

1. března 2023 jsme otevřeli novou prodejnu s domácími potřebami ve Fulneku.

Poslední aktualizace článku: 21. 03. 2023