Plastový box na vajíčka UNI 30 vajec
Kód: ELM2085361Související produkty
Detailní popis produktu
Pokud chcete bezpečně uložit vaše zrovna koupená nebo domácí vajíčka, pořiďte si tento prostorný plastový box. Vejde se do něho až 30 kusů vajec. Praktické víko zajistí jejich bezpečné přenášení a uchování v chladničce.
- Materiál: plast
- Výška: 7,5 cm
- Šířka: 27 cm
- Délka: 33 cm
- Hmotnost MJ: 259 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na vejce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8694064011106 |
| Barva: | bílá |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | plast |
| Délka: | 33 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| EAN: | 8694064011106 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




