Plastový lis na citrusy Florina
Kód: 4W0205Detailní popis produktu
Ruční odšťavňovač na citrusy značky Praktyczna je praktickým pomocníkem pro rychlou přípravu čerstvé šťávy z pomerančů, citronů nebo grapefruitů. Skládá se z lisovací a filtrační nástavby a nádobky na šťávu – vše v jednom kompaktním celku o šířce 16 cm a výšce 10,5 cm.
Profilovaný ústek umožňuje pohodlné přelití šťávy přímo do sklenice bez rozlití. Vyroben z plastu, který se snadno udržuje v čistotě.
Technické parametry:
- Šířka: cca 16 cm.
- Výška: cca 10,5 cm.
- Materiál: plast.
- Vhodné pro: citrusy (pomeranče, citrony, grapefruity).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lisy na ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5902719532313 |
| Materiál: | plast |
| Mytí v myčce: | ne |
| Průměr: | 16 cm |
| Výška: | 10 cm |
| EAN: | 5902719532313 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka o sobě uvádí, že je dokonalou kombinací vysoké kvality i příznivé ceny. Zaměřuje se především na produkty, které můžeme denně využívat – ať už k vaření, pečení nebo smažení, tak i na skladování a servírování jídla a nápojů. Najdeme u ní ale i ostatní výrobky, které mají užití v kuchyni i mimo ni.
Sortiment Florina si zakládá na využívání kvalitních materiálů – například nerezu, uhlíkové oceli nebo porcelánu, ale i skla, tvrzeného plastu či silikonu. Za zmínku stojí i snaha vyvíjení samotného designu produktů tak, aby odpovídal požadavkům vysněné moderní kuchyně.
Značka je však proslulá svými formami na pečení – nabízí pekáče z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, skleněné zapékací misky, nepřilnavé formy na bábovky, muffiny, ale i dorty a biskupské chlebíčky.
Názor prodejce
Prodáváme zboží, které sami užíváme a výjimkou nejsou ani produkty od značky Florina. Nejvíce jsme si oblíbili zmiňované formy na pečení – především nepřilnavou formu na dort. Nesmíme ale zapomenout i na skvělé moka konvičky, které slouží i jako doplněk interiéru naší kuchyně.
✅ Kvalitní materiály
✅ Velmi široký sortiment
✅ Příznivá cena výrobků
✅ Velký důraz na design výrobků
✅ Vyvíjení nových produktů do domácnosti
| Výrobní společnost : | FLORENTYNA Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Korzkwy 31, 63-300 Pleszew, Poland |
| E-mail : | info@florina.pl |




