Sada houbiček BRILANZ 30 ks
Kód: A20122Detailní popis produktu
Sada barevných houbiček na nádobí BRILANZ 30 ks, slouží k mytí talířů a hrnců. Rozměr houbiček: 85 x 60 x 30 mm. Houbičky jsou vyrobené z barevné pěny PU a zelených abraziv. Balení obsahuje mix barev. V nabídce máme i další houbičky v různých tvarech a barevném provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houbičky na nádobí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022507643 |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | pěna |
| Délka: | 17 cm |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 1,5 cm |
| Počet ks v sadě: | 30 ks |
| EAN: | 8591022507643 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VETRO-PLUS a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, Czech republic |
| E-mail : | info@vetroplus.cz |




