Skleněná miska CHEFS 12cm 350ml
Kód: SAG10000146Detailní popis produktu
Skleněná miska Chefs s univerzálním použitím. Na kompoty, saláty či omáčky.
- Materiál: sklo
- Rozměry: průměr 12 cm, výška 5,5 cm
- Objem: 350 ml
- Hmotnost: 230 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Barva: | čirá |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | sklo |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Stohovatelné: | ano |
| Ucha: | ne |
| Vhodné do mikrovlnky: | ano |
| Víko: | ne |
| Průměr: | 12 cm |
| Výška: | 5,5 cm |
| Objem: | 350 ml |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Paşabahçe Cam San. ve Tic A.Ş. |
|---|---|
| Adresa : | İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No:44A, 34947 Tuzla/İstanbul - TURKEY |
| E-mail : | musterihizmetleri@pasabahce.com |




