Skleněný pekáč s víkem Termisil Classic 5,8 l obdélník
Kód: 3N0005Detailní popis produktu
Skleněný pekáč s víkem značky Termisil má obdélníkový tvar a je vyroben z velmi odolného borosilikátového skla se zvýšenou teplotní a mechanickou odolností. Pekáč je vhodný pro použití v troubě až do + 300 °C. Při ohřevu doporučujeme postupné ohřívaní. Vyhněte se teplotním šokům, nárazům či pádům.
Pekáč je vhodný pro přípravu jak sladkých tak slaných pokrmů. Objemově se hodí pro menší domácnost s 2 - 3 osobami. Varné sklo zajišťuje odolnost proti rozbití, poškrábání a zaručuje dlouhou životnost. Jeho předností je také stálost a bezpečnost při styku s potravinami. S jídlem nereaguje, nepřebírá pachy ani chutě. Díky tomu se skvěle udržuje čisté a hygienicky nezávadné.
Přednosti obdélníkového pekáče Termisil
- kvalitní a velmi odolné varné sklo je velmi hygienické a spolehlivé,
- zvýšená teplotní odolnost s možnosti použití až do +300 °C,
- skvěle odolává mechanickému poškození jako jsou drobné nárazy a škrábance,
- hodí se na ohřev na sporáku či varné desce (kromě indukce),
- snadno se udržuje čistý díky možnosti použití v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné pekáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5901423000576 |
| Barva: | čirá |
| Materiál: | varné sklo |
| Mytí v myčce: | ano |
| Zdroj ohřevu: | sklokeramika, elektřina, plyn |
| Tvar pekáče: | obdélník |
| Víko v balení: | ano |
| Objem: | 5,8 l |
| Délka: | 34 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 15,5 cm |
| Objem pekáče: | 4,2 l |
| Objem víka: | 1,6 l |
| Upozornění: | Při ohřevu na plynovém sporáku použijte rozptylovač plamene. |
| EAN: | 5901423000576 |
| Položka byla vyprodána… | |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




