Smaltovaná poklice na kotlík Nomad Picnic 22l černá
Kód: MAT716715Detailní popis produktu
Poklice ke kotlíku 22 l, smalt ČER.průměr: 44 cm
materiál: smaltovaný ocelový plech
barva: černá
- poklice je určena jako příslušenství ke kotlíku o objemu 22 l - M.A.T. č. 716712
- poklička s držadlem
- díky pokličce pokrm v kotlíku rychleji uvaříte, zároveň i snížíte spotřebu paliva na jeho přípravu
Ideální příslušenství k 22ti litrovému kotlíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotlíky nad otevřený oheň |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590419716521 |
| Šířka přepravní: | 44 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Objem přepravní: | 0,968 dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Barva: | černá |
| Materiál: | smalt |
| Typ: | kotlík |
| Výška: | 0 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Šířka: | 0 cm |
| Průměr kotle: | 0 cm |
| Plocha roštu: | 0 cm2 |
| EAN: | 8590419716521 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




