Smaltovaný kotlík Nomad Picnic 22l
Kód: MAT716712Detailní popis produktu
Kotlík 22 l, smalt ČER.objem: 22 l
materiál: smaltovaný ocelový plech
barva: černá
- kotlík je vyroben ze smaltovaného ocelového plechu
- předností je jeho snadná údržba
- kovová rukojeť pro jednoduchou manipulaci s kotlíkem
- ideální pro chataře, chalupáře nebo do kempu
- pro zavěšení doporučujeme zakoupit kovovou trojnožku (716716), která zajistí dobrou stabilitu kotlíku nad ohněm i snazší manipulaci s kotlíkem při vaření
- kotlík je ideální pro přípravu guláše nebo polévky
Užijte si nezapomenutelnou atmosféru při společném vaření na chatě s rodinou nebo přáteli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotlíky nad otevřený oheň |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8590419716491 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | smalt |
| Vhodné do myčky: | ne |
| Stohovatelné: | ano |
| Průměr: | 48 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Objem: | 22 l |
| EAN: | 8590419716491 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




