Porcelánová miska G. Benedikt PRAHA 460ml
Kód: SAG100001973Související produkty
Detailní popis produktu
Stohovatelná nedekorovaná miska 12,1 cm, materiál - porcelán, miska je vhodná i do gastro provozu, lze jí používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
- Materiál: Porcelán
- Mikrovlnka: Ano
- Myčka: Ano
- Objem (ml): 460
- Průměr (cm): 12,1
- Výška (cm): 6,5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.349 kg |
| EAN: | 8591022407080 |
| Barva: | bílá |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | porcelán |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Stohovatelné: | ano |
| Vhodné do mikrovlnky: | ano |
| Objem: | 460 ml |
| Průměr: | 12 cm |
| Výška: | 65 mm |
| EAN: | 8591022407080 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




