Forma na srnčí hřbet Banquet Fantasia 26x10cm
Kód: MAT287296Detailní popis produktu
Pečící forma na srnčí hřbet Banquet Fantasia o rozměrech 26x10 cm vám pomůže snadno připravit tradiční moučníky i slané nádivky. Díky svému tvaru zajistí rovnoměrné propečení a úhledný vzhled každého vašeho upečeného pokrmu.
Kovové provedení této formy zaručuje vysokou odolnost při každodenním pečení v elektrických, plynových i horkovzdušných troubách. Stříbrná barva a klasická konstrukce jsou sázkou na jistotu v každé kuchyni, kde se dbá na poctivou domácí přípravu jídla.
Praktické vlastnosti
- Rozměry 26x10 cm ideální pro oblíbené recepty.
- Pocínovaný plech s dlouhou životností.
- Snadná manipulace při přípravě sladkých i slaných pokrmů.
Upozornění: Forma není určena pro mytí v myčce nádobí. Pro zachování dlouhé životnosti doporučujeme ruční mytí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formy na srnčí hřbet |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022372470 |
| Barva: | stříbrná |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | pocínovaný plech |
| Vhodné do myčky: | ne |
| Stohovatelné: | ne |
| Délka: | 26 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 5 cm |
| EAN: | 8591022372470 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Banquet působí na českém trhu už více jak 15 let, během kterých se pečlivě snaží navázat pevný vztah se svými zákazníky i obchodními partnery, a to hlavně díky nabídce dokonalého a kvalitního zboží – především pro přípravu jídel a nápojů, ale také k jeho servírování či skladování.
Značku Banquet můžeme najít v mnoha zemích – svoje zákazníky si získala například v České i Slovenské republice, Německu, Francii, Itálii, ale i ve Spojeném království nebo Španělsku. Celkem působí ve více než 20ti zemích Evropy, ale i za jejími hranicemi.
Sortiment
Nabízený sortiment značky je opravdu rozsáhlý. V nabídce je více než 2000 různých produktů – najdeme zde škálu především domácích potřeb, které se užívají ke zpracovávání surovin, k přípravě různých jídel a nápojů, ale také ke stolování, uchovávání či servírování. Značka Banquet každým rokem vyvíjí a uvádí na trh nové zboží, každým rokem přinesou přibližně 500 nových produktů, které usnadňují každodenní fungování v domácnosti.
Produkty jsou ověřené dlouholetou praxí a je kladen velký důraz na kvalitu, ale i na atraktivní ceny a krásný design. Značka při výrobě užívá spoustu materiálů – především sklo, keramiku a porcelán, ale najdeme například i výrobky ze silikonu, nerezu, dřeva i plastu.
Sama značka uvádí, že se zákazníkovi snaží nabídnou co největší možnost výběru tak, aby mu daný materiál co nejvíce vyhovoval – například z výrobků na pečení si můžeme vybrat produkty z klasických materiálů, jako je sklo nebo keramika, ale najdeme tu i produkty z nerezové oceli s nepřilnavým povrchem a také cenově dostupné výrobky ze silikonu.
Doporučení prodejce
Můžeme s čistým svědomím říct, že výrobky značky Banquet užíváme téměř každý den. Jelikož jsme s kvalitou i zpracováním produktů velmi spokojeni, rozhodli jsme se Vám je prostřednictvím našeho e-shopu také zpřístupnit.
✅ Skvělé ceny v poměru s kvalitou
✅ Velmi široký sortiment
✅ Používání rozmanitých materiálů
✅ Výrobky jsou ověřené dlouholetou praxí
✅ Neustálé vylepšování sortimentu
| Výrobní společnost : | VETRO-PLUS a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, Czech republic |
| E-mail : | info@vetroplus.cz |




