BANQUET Pánev s keramickým povrchem INSPIRA 28 x 5,8 cm, indukce

Kód: A11689
459 Kč 379 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníková pánev INSPIRA 28 x 5,8 cm s vnitřní povrchovou keramickou úpravou, rukojeť soft-touch ve stejné barvě jako tělo pánve. Keramický povrch je na rozdíl od jiných nepřilnavých povrchů více odolný proti poškrábání a i při používání ve vysokých teplotách je povrch trvalejší. To napomáhá snadnějšímu vaření a údržbě. K vaření používejte dřevěné nebo plastové náčiní, aby nedošlo k poškrábání.

 • Barva: Červená
 • Elektrika: Ano
 • Indukce: Ano
 • Materiál: Keramický povrch
 • Myčka: Ano
 • Plyn: Ano
 • Průměr (cm): 28
 • Sklokeramika: Ano
 • Tloušťka dna (mm): 2,5
 • Tloušťka stěny (mm): 2,5
 • Trouba: Ne
 • Výška (cm): 5,8
 • Základní / přepravní balení: - / 12

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.855 kg
Barva: fialová
Materiál: Keramický povrch
Mytí v myčce: ano
Výška (cm): 5,8
Průměr (cm): 28
Tloušťka stěny (mm): 2,5
Tloušťka dna (mm): 2,5
Elektrický sporák: Ano
Plynový sporák: Ano
Sklokeramika: Ano
Indukce: Ano
Trouba: Ne
EAN: 8591022367407
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

banquet_logo_300x133px

Značka Banquet působí na českém trhu už více jak 15 let, během kterých se pečlivě snaží navázat pevný vztah se svými zákazníky i obchodními partnery, a to hlavně díky nabídce dokonalého a kvalitního zboží – především pro přípravu jídel a nápojů, ale také k jeho servírování či skladování.

Značku Banquet můžeme najít v mnoha zemích – svoje zákazníky si získala například v České i Slovenské republice, Německu, Francii, Itálii, ale i ve Spojeném království nebo Španělsku. Celkem působí ve více než 20ti zemích Evropy, ale i za jejími hranicemi.

Sortiment

Nabízený sortiment značky je opravdu rozsáhlý. V nabídce je více než 2000 různých produktů – najdeme zde škálu především domácích potřeb, které se užívají ke zpracovávání surovin, k přípravě různých jídel a nápojů, ale také ke stolování, uchovávání či servírování. Značka Banquet každým rokem vyvíjí a uvádí na trh nové zboží, každým rokem přinesou přibližně 500 nových produktů, které usnadňují každodenní fungování v domácnosti.

Produkty jsou ověřené dlouholetou praxí a je kladen velký důraz na kvalitu, ale i na atraktivní ceny a krásný design. Značka při výrobě užívá spoustu materiálů – především sklo, keramiku a porcelán, ale najdeme například i výrobky ze silikonu, nerezu, dřeva i plastu.

Sama značka uvádí, že se zákazníkovi snaží nabídnou co největší možnost výběru tak, aby mu daný materiál co nejvíce vyhovoval – například z výrobků na pečení si můžeme vybrat produkty z klasických materiálů, jako je sklo nebo keramika, ale najdeme tu i produkty z nerezové oceli s nepřilnavým povrchem a také cenově dostupné výrobky ze silikonu.

Doporučení prodejce

Můžeme s čistým svědomím říct, že výrobky značky Banquet užíváme téměř každý den. Jelikož jsme s kvalitou i zpracováním produktů velmi spokojeni, rozhodli jsme se Vám je prostřednictvím našeho e-shopu také zpřístupnit.

✅ Skvělé ceny v poměru s kvalitou           
✅ Velmi široký sortiment
✅ Používání rozmanitých materiálů
✅ Výrobky jsou ověřené dlouholetou praxí
✅ Neustálé vylepšování sortimentu