Plastový úložný box Brilanz GEMA 7 l
Kód: MAT267122Detailní popis produktu
Plastový multifunkční box GEMA o objemu 7 l s šedými madly je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8591022431092 |
| Barva: | čirá |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | obdélník |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Stohovatelné: | ano |
| Styk s potravinami: | ano |
| Objem: | 7 l |
| Délka: | 37 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Upozornění: | Teplotní rozpětí - 25 + 95 st. C.. |
| EAN: | 8591022431092 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VETRO-PLUS a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, Czech republic |
| E-mail : | info@vetroplus.cz |




