Vítejte v skupině lidí, co budují spokojený domov

Děkujeme za důvěru. To, že jste se přihlásili k odběru našeho newsletteru, nebereme na lehkou váhu a budeme vás zásobovat jen těmi nejzajímavějšími zprávami. Hned na začátek pro vás máme pár informací na co všechno se můžete těšit.

1) Akce a slevové kódy. Pouze pro naše nejvěrnější každý měsíc připravujeme speciální akce a slevové kódy, ke kterým se nikdo jiný nedostane. Za super ceny si můžete nakoupit zboží, které je zrovna trendy.

2) Články na blogu a zajímavosti. Na našem blogu je poměrně živo. Píšeme rady, tipy, recepty. Zkrátka o všem, co vás zajímá. Upozornění na nové články a jiné zajímavosti ze zákulisí z našeho e-shopu vám zašleme jednou měsíčně.

 TIP  První newsletter velmi často spadne do hromadné pošty, SPAMu nebo promo akcí. Stačí zprávu vzít, přesunout do doručené pošty a už vám žádná další neunikne. ✌


Nejste úplně uspokojeni? Že je toho málo?

Tak to pro vás máme ještě lepší nabídku. Zaregistrujte se do našeho věrnostního klubu, vyplňte své osobní údaje v zákaznickém účtu a kromě všech výhod u odběru newsletteru dostanete extra porci navíc. Třeba přání a slevu k svátku, novinky a exkluzivní produkty budete moci nakoupit přednostně, dny dopravy zdarma a mnoho dalšího.

Zaujala vás naše nabídka? Tak na nic nečekejte a přidejte se do našeho věrnostního klubu.

registrace-tlacitko-350x75px

podekovani-newsletter-1024x704px