Koš na čisté prádlo Alfa Plastik 67x45x27cm mix barev
Kód: MAT302011Detailní popis produktu
Prádelní koš ALFA je určen na přenášení čistého prádla na pověšení ale najde i další uplatnění ve vaší domácnosti. Děrovaná struktura umožňuje cirkulaci vzduchu okolo prádla nebo třeba připravených lůžkovin.
Díky dvěma držadlům na bocích a objemu 70 litrů snadno přenesete nejrůznější věci, od hraček po zavařovací sklenice, nebo převezete nákup v kufru auta či věci na chalupu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8590855000413 |
| Barva: | mix |
| Materiál: | plast |
| Země původu: | Česká republika, Evropa |
| Stohovatelné: | ano |
| Délka: | 67 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Výška: | 28 cm |
| EAN: | 8590855000413 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




