Lžíce na boty UNI Metal 50cm šedá
Kód: ELM2917792Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lžíce na boty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8595663077923 |
| Barva: | šedá |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | kov |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 4,3 cm |
| EAN: | 8595663077923 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




