Sada sklenic na rum Maiosn Forine SOMMELIER CHEST 170ml 4ks
Kód: A21546Detailní popis produktu
Sada sklenic na rum SOMMELIER CHEST 170 ml, je vyrobená z velmi kvalitního skla slovenské výroby s tvrzeným okrajem. Sada obsahuje 4 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odlivky (destiláty) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8596352005692 |
| Barva: | čirá |
| Dekor: | bez dekoru |
| Materiál: | sklo |
| Mytí v myčce: | ano |
| Země původu: | Evropa |
| Stohovatelné: | ne |
| Vhodné do mikrovlnky: | ne |
| Objem: | 170 ml |
| Výška: | 16 cm |
| Obsah balení: | 4 x sklenice |
| Země původu: | Česká republika |
| EAN: | 8596352005692 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




