Nepřilnavá pánev Stoner 26cm

Kód: 112928
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

 

Pánev STONER Vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její hrubý povrch je ideální pro přípravu steaků i jiných dobrot. Olej nebo výpek se totiž díky zvrásněnému povrchu s charakterem hrubého neleštěného kamene lépe dostane pod připravované potraviny, suroviny jsou rovnoměrně propečené, nepřipalují se. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Teplo je rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů, je vhodná i do myčky nádobí. Vhodná je také do trouby - rukojeť do 200 °C.

  • Materiál: nepřilnavý povrch
  • Rozměry: průměr 26 cm, výška 5 cm
  • Hmotnost: 1,07
  • Zdroje ohřevu: elektrický a plnový sporák, indukční a sklokeramická deska

Zdroje ohřevu

 

Recenze

 

Lenka - majitelka NašeObchody.cz     doporučuji 100 %

Konečně pánev pro chlapy. Protože ochladlo mé nadšení z keramických pánví, hledala jsem pánev hlavně pro mého muže, který miluje steaky a vyžívá se v jejich přípravě. Chtít po něm, aby používal na pánve dřevěné náčiní, je zbytečné. Proto jsem zakoupila tuto novinku - pánev z neleštěného kamene (modelová řada Stoner). Prý má být dokonalým prostředkem na přípravu steaku. A taky, že ano. Manžel na ní připravuje steaky jedna báseň. Šťáva z masíčka pěkně vsákne do pórů  a propékají se rovnoměrně a nepřipalují se. Když ho napíchne vidličkou nebo obracečkou, na povrchu pánve to není ani vidět.

Dokonce jsem zkoušela i míchaná vajíčka a kupodivu - výborné i na smaženici, o omeletách nemluvě. Takže tato pánev mě přesvědčila o své kvalitě.

Václav - prodejce NašeObchody.cz     doporučuji 100 %

Pánve stoner jsem měl možnost otestovat společně s řadou Diamant. Hned na první pohled mě zaujal nepřilnavý povrch, který je poměrně "hrubý" a působí odolným dojmem. Výrobce tento povrch nazývá "neleštěný přírodní kámen". A oprvadu tak vypadá. Skvěle se na něm připravují steaky a veškeré masné pokrmy. Zkoušel jsem také restovat zeleninu a vše se smažilo bez problémů. Jako poslední jsem zkoušel má oblíbená míchaná vajíčka. Měl jsem trochu obavy, že se budou připalovat, ale strachoval jsem se zbytečně. Povrch na mne udělal dojem tím, že i když je drsný a pórovitý, tak nedocházelo k připalování a přehřívání. Dokonce i umývání bylo v pohodě. Nemusel jsem s ničím bojovat.

Na pánvi je taky velmi povedené držadlo. Kovová část v blízkosti samotné pánve se lehce omyje a nepoškodí se teplem jako u pánví s celoplastovým držadlem. Pánev mohu určitě doporučit na každodenní vaření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.05 kg
Barva: černá
Materiál: nepřilnavý
Mytí v myčce: ano
Zdroj ohřevu: sklokeramika, elektřina, plyn, indukce
Poklice v balení: ne
Vhodné do trouby: ano
Průměr pánve: 26 cm
EAN: 8592381121730

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

orion_logo_331x145px

Orion je českou značkou domácích potřeb, kterou můžete znát díky široké síti prodejen po celé České i Slovenské republice a Polsku. Oblibu mezi zákazníky si postupně vybudoval díky velmi širokému sortimentu a příjemné ceně.

Historie značky Orion

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy se začal psát příběh velkoobchodu v oblasti domácích potřeb. Rodinná firma z Litomyšle se postupem času stala významným distributorem v Česku i v zahraničí.

První prodejny firma budovala se svými partnery, se kterými také začala dávat tvář svému sortimentu. Značka Orion se nakonec stala dospělou a plnohodnotnou konkurencí pro zavedené firmy tak, jak ji známe dnes. Síť maloobchodů do dnešního dne narostla na šíři přes 100 prodejen, které provozuje jak centrála z Litomyšle, tak skupina franšízových partnerů.

Hlavní činností je export a import domácích potřeb, které produkují čeští výrobci, ale také výrobci ze států Evropské unie a ostatních zemí.

Sortiment, který se neustále zlepšuje

Nabízené zboží prošlo během několika let velmi intenzivním vývojem. Budování spolehlivého sortimentu není zrovna jednoduchý úkol - v počátcích došlo také k přešlapům. Jednalo se zejména o problémy s kvalitou a spolehlivostí. Nicméně Orion se k problémům postavil čelem a naslouchal svým partnerům, kteří sbírali zpětnou vazbu od zákazníků a své produkty tak uvedli téměř k dokonalosti.

Postupem let si díky intenzivní práci Orion vybudoval reputaci spolehlivého prodejce, který zaujme milým designem, kvalitou a příjemnou cenou. Sortiment čítá přes 4000 položek. Produktové jádro tvoří potřeby pro vaření, ale nakoupíte zde vše potřebné od skladování potravin, přes krájení, následné zpracování surovin, nádobí na vaření až po stolování. Dále v sortimentu nejdete také potřeby pro úklid a domácnost.

Názor prodejce aneb proč si vybrat zboží od Orionu

S Orionem rádi spolupracujeme již více než 10 let. Naše společné obchodování se vždy zakládalo na úzkém kontaktu jak s obchodními zástupci, tak s vedením celé firmy. Sami v domácnosti používáme mnoho produktů Orionu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
 

✅ Tradiční český prodejce
✅ Široký výběr sortimentu
✅ Kvalitní výrobky za nižší cenu
✅ Neustále se vyvíjející kvalita a design produktů
✅ Spolehlivost a důvěryhodnost

TIP Se značkou ORION máme dlouholeté zkušenosti. Jako jejich odběratelé jsme se nakonec stali provozovateli 3 franšízových prodejen ORION, které můžete najít v Ostravě na Hlavní třídě, v OC Karolína a OC Futurum.