Plastový rohový regál Uni 4 patra mix barev
Kód: ELM2980187Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody a regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8595663001874 |
| Barva: | mix |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | plast |
| Počet pater: | 4 patra |
| Hloubka: | 38 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 68 cm |
| EAN: | 8595663001874 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




