Skládací zahradní koš M.A.T. 170 l
Kód: MAT556041Detailní popis produktu
Skládací koš na zahradní odpad.rozměry: pr. 45 x 55 cm / 50 x 65 cm
3 držadla
Umělohmotný skládací koš na listí a další zahradní odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky pro zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8590419556554 |
| Barva: | zelená |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 170 l |
| Průměr: | 50 cm |
| Výška: | 65 cm |
| EAN: | 8590419556554 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




