Skleněná láhev na vodu Apple 6,5 l

Kód: 123378
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větší skleněná nádoba, do které si můžete během letních dnů připravit vodu s mátou, domácí limonádu či ovocnou šťávu. Má objem 6,5 l a velmi neobvyklý, ovšem stylově vypadající tvar. Její výhodou je hlavně kohoutek, který usnadňuje rozlévání nápoje do skleniček.

Dospělým může posloužit i jako džbánek na jejich oblíbené míchané koktejly. 

A jak ji používat? Před prvním použitím odšroubujte kohoutek. Poté nádobu důkladně omyjte teplou vodou a saponátem. Po jejím uschnutí zašroubujte kohoutek zpátky na jeho místo ve spodní části nádoby a zavřete jej do polohy „close“. Následně naplňte džbán vybraným nápojem. Pro nalití nápoje do skleničky stačí, abyste otočili páčku kohoutku o 90 stupňů – do polohy „open“.

Upozornění: Není vhodná na horké tekutiny a sycené nápoje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásobníky na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.28 kg
EAN: 8592381092917

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

orion_logo_331x145px

Orion je českou značkou domácích potřeb, kterou můžete znát díky široké síti prodejen po celé České i Slovenské republice a Polsku. Oblibu mezi zákazníky si postupně vybudoval díky velmi širokému sortimentu a příjemné ceně.

Historie značky Orion

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy se začal psát příběh velkoobchodu v oblasti domácích potřeb. Rodinná firma z Litomyšle se postupem času stala významným distributorem v Česku i v zahraničí.

První prodejny firma budovala se svými partnery, se kterými také začala dávat tvář svému sortimentu. Značka Orion se nakonec stala dospělou a plnohodnotnou konkurencí pro zavedené firmy tak, jak ji známe dnes. Síť maloobchodů do dnešního dne narostla na šíři přes 100 prodejen, které provozuje jak centrála z Litomyšle, tak skupina franšízových partnerů.

Hlavní činností je export a import domácích potřeb, které produkují čeští výrobci, ale také výrobci ze států Evropské unie a ostatních zemí.

Sortiment, který se neustále zlepšuje

Nabízené zboží prošlo během několika let velmi intenzivním vývojem. Budování spolehlivého sortimentu není zrovna jednoduchý úkol - v počátcích došlo také k přešlapům. Jednalo se zejména o problémy s kvalitou a spolehlivostí. Nicméně Orion se k problémům postavil čelem a naslouchal svým partnerům, kteří sbírali zpětnou vazbu od zákazníků a své produkty tak uvedli téměř k dokonalosti.

Postupem let si díky intenzivní práci Orion vybudoval reputaci spolehlivého prodejce, který zaujme milým designem, kvalitou a příjemnou cenou. Sortiment čítá přes 4000 položek. Produktové jádro tvoří potřeby pro vaření, ale nakoupíte zde vše potřebné od skladování potravin, přes krájení, následné zpracování surovin, nádobí na vaření až po stolování. Dále v sortimentu nejdete také potřeby pro úklid a domácnost.

Názor prodejce aneb proč si vybrat zboží od Orionu

S Orionem rádi spolupracujeme již více než 10 let. Naše společné obchodování se vždy zakládalo na úzkém kontaktu jak s obchodními zástupci, tak s vedením celé firmy. Sami v domácnosti používáme mnoho produktů Orionu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
 

✅ Tradiční český prodejce
✅ Široký výběr sortimentu
✅ Kvalitní výrobky za nižší cenu
✅ Neustále se vyvíjející kvalita a design produktů
✅ Spolehlivost a důvěryhodnost

TIP Se značkou ORION máme dlouholeté zkušenosti. Jako jejich odběratelé jsme se nakonec stali provozovateli 3 franšízových prodejen ORION, které můžete najít v Ostravě na Hlavní třídě, v OC Karolína a OC Futurum.