Skleněná miska Duralex 10,5cm 205ml
Kód: MAT232002Detailní popis produktu
průměr: 10,5 cm
materiál: silnostěnné sklo
Servírovací miska DURALEX vhodná pro podávání salátů, kompotů, omáček či podobných příloh.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 3550190400854 |
| Barva: | čirá |
| Dekor: | Ne |
| Tvar: | kulatý |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Stohovatelné: | ano |
| Vhodné do mikrovlnky: | ano |
| Materiál: | sklo |
| Průměr: | 10,5 cm |
| Výška: | 42 cm |
| EAN: | 3550190400854 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




