Skleněný pohárek na zmrzlinu Florina Quartz 375 ml
Kód: 3P5512Detailní popis produktu
Skleněný pohár Florina Quartz 375 ml – elegantní servírování dezertů. Skleněný pohár Quartz od značky Florina se hodí pro servírování zmrzliny, ovocných dezertů nebo tvarohových pohárů. Objem 375 ml poskytuje dostatek prostoru pro velkorysou porci, průměr 11,5 cm a výška 10,5 cm zajišťují stabilní a elegantní vzhled na stole.
Vyroben ze sodného skla s nadčasovým tvarem, který ladí s většinou stylů stolování. Pohár se snadno udržuje v čistotě a lze ho mýt v myčce.
Technické parametry:
- Objem: 375 ml.
- Průměr: 11,5 cm.
- Výška: 10,5 cm.
- Materiál: sodné sklo.
- Mytí v myčce: ano.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poháry na zmrzlinu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5907758693575 |
| Barva: | čirá |
| Materiál: | sklo |
| Mytí v myčce: | ano |
| Objem: | 375. ml |
| Průměr: | 11,5 cm |
| Výška: | 10,5 cm |
| EAN: | 5907758693575 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka o sobě uvádí, že je dokonalou kombinací vysoké kvality i příznivé ceny. Zaměřuje se především na produkty, které můžeme denně využívat – ať už k vaření, pečení nebo smažení, tak i na skladování a servírování jídla a nápojů. Najdeme u ní ale i ostatní výrobky, které mají užití v kuchyni i mimo ni.
Sortiment Florina si zakládá na využívání kvalitních materiálů – například nerezu, uhlíkové oceli nebo porcelánu, ale i skla, tvrzeného plastu či silikonu. Za zmínku stojí i snaha vyvíjení samotného designu produktů tak, aby odpovídal požadavkům vysněné moderní kuchyně.
Značka je však proslulá svými formami na pečení – nabízí pekáče z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, skleněné zapékací misky, nepřilnavé formy na bábovky, muffiny, ale i dorty a biskupské chlebíčky.
Názor prodejce
Prodáváme zboží, které sami užíváme a výjimkou nejsou ani produkty od značky Florina. Nejvíce jsme si oblíbili zmiňované formy na pečení – především nepřilnavou formu na dort. Nesmíme ale zapomenout i na skvělé moka konvičky, které slouží i jako doplněk interiéru naší kuchyně.
✅ Kvalitní materiály
✅ Velmi široký sortiment
✅ Příznivá cena výrobků
✅ Velký důraz na design výrobků
✅ Vyvíjení nových produktů do domácnosti
| Výrobní společnost : | FLORENTYNA Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Korzkwy 31, 63-300 Pleszew, Poland |
| E-mail : | info@florina.pl |




