Sklenice Sylva 220ml balení 6ks
Kód: SAG100034319Detailní popis produktu
Sklenice Sylva 220ml vhodná na vodu, čaj , kávu atd. Silné sklo velmi odolné. Vhodné do školních jídelen a velkých stravovacích provozů.
- Výška sklenice 100mm, horní průměr 65mm, dolní průměr 55mm.
- Celkový objem 250 ml
- Užitný objem 220 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké sklenice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8591633022825 |
| Barva: | čirá |
| Materiál: | sklo |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Stohoavtelné: | ne |
| Vhodné do mikrovlnky: | ano |
| Objem celkový: | 250 ml |
| Objem užitný: | 220 ml |
| Průměr horní: | 65 mm |
| Průměr dolní: | 55 mm |
| Obsah balení: | 6 sklenic |
| EAN: | 8591633022825 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




