Sušák na prádlo Brilanz ONYX 18m antracit
Kód: A26462Detailní popis produktu
Stabilní přenosný sušák na prádlo ONYX nabízí 18 metrů sušící plochy, což představuje až dvě plné pračky prádla. Boční křídla jsou vhodná na sušení delšího prádla. Praktickým pomocníkem je držák na sušení ponožek. Pro lepší manipulaci je sušák opatřený 2 kolečky. Velkou výhodou je stabilní konstrukce, tvořená kovem v antracitové barvě a plastem v antracitové barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.11 kg |
| EAN: | 8591022603369 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Délka: | 178,5 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Průměr trubky: | 1,6 cm |
| EAN: | 8591022603369 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VETRO-PLUS a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, Czech republic |
| E-mail : | info@vetroplus.cz |




