Termojídlonosič MAT 3 patra
Kód: MAT274223Detailní popis produktu
Termoska na jídlo průměr 11 cm, 3dílná, nerez, s termo obalem nerez + PH.průměr: 11 cm
objem misek: 2 x 250 ml, 1 x 500 ml
materiál: nerez, plast
- nerez termonádoba na uchování teplých nebo studených pokrmů
- plastová rukojeť pro snadné přenášení
- vnější plastové dno snižuje hlučnost nádoby při manipulaci a odkládání
- uvnitř jídlonosiče jsou tři nerez dózy s plastovým těsnícím víčkem pro uskladnění pokrmu (termosku lze používat pro uchování jídla i bez misek)
- 2 x menší miska – každá tato miska má objem 0,25 l
- 1 x větší miska - objem 0,5 l
- do jídlonosiče ukládejte jídlo o teplotě do 50 C° (vyšší teplota než 50 C° může dočasně snížit těsnost víček)
- v případě, že vyjmete misky, tak je termoska ideální na polévky či větší množství jídla, např. rizoto, omáčky (max. teplota pokrmu 50 C°)
- výrobek není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby
- k čištění nepoužívejte kovovou drátěnku
- možno využít i na zmrzlinu
Dopřejte si teplý oběd nebo večeři v kanceláři, na cestách, na svahu nebo prostě všude tam, kde právě jste.
Ideální pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou stravovat, v důsledku zdravotních omezení, v restauracích.
Díky jídlonosiči s termo obalem uchováte pokrm teplý po delší dobu.
Ideální varianta jak sobě či svým blízkým dopřát kvalitní domácí jídlo - např. v nemocnici, v domově s pečovatelskou službou apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo jídlonosiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8590419274014 |
| Barva: | stříbrná |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | nerez |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Počet pater: | 3 patra |
| Vhodné do mikrovnky: | ne |
| Průměr celkový: | 14 cm |
| Výška celková: | 28 cm |
| EAN: | 8590419274014 |
| Upozornění: | V myčce je možno používat pouze vnitřní misky bez víka. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




