Úložný box UNI 1,75l
Kód: ELM2043850Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8595663038504 |
| Barva: | čirá |
| Dekor: | Ne |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | obdélník |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Stohovatelné: | ano |
| Styk s potravinami: | ano |
| Objem: | 1,75 l |
| Délka: | 20 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 10 cm |
| EAN: | 8595663038504 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




