Nepřilnavá pánev Orion Diamant 24cm

Kód: 112630
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem do 5 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

 

Pánev Diamant překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její povrch je zpevněný skutečnými diamantovými krystaly. Diamantové částice obsažené ve vnitřní vrstvě vynikají skvělou tepelnou vodivostí (předčí i takové materiály, jako je měď nebo stříbro) a zlepšují varné vlastnosti pánve.

Nepřilnavý povrch s minimálním třecím odporem umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s minimem přidaných tuků, bez zásadních výživových ztrát. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Příprava a následně konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem. Použitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE), snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Konstrukce pánve je postavena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů, je vhodná i do myčky nádobí.

  • Rozměry: průměr 24 cm, výška 5 cm, tloušťka 3 mm
  • Hmotnost: 0,85 kg
  • Zdroje ohřevu: elektrický a plnový sporák, indukční a sklokeramická deska

Zdroje ohřevu

 

Recenze

 

Vašek - prodejce NašeObchody.cz     doporučuji 85 %

Řadu pánví diamant jsme testovali v průběhu 3 vaření. Zvolili jsme jednoduché pokrmy: míchaná vajíčka, steak a palačinky.

Hned při prvním kontaktu mě zaujalo velmi pohodlné madlo. Má matný gumový povrch, která snadno padne do ruky, a dostatečně velký otvor pro zavěšení.

Vnitřní nepřilnavý povrch je velmi hladký a jemný. Skvěle se hodil na přípravu právě míchaných vajíček. Ta se nepřipalovala na dně ani na okrajích, což pak uvítáte u umývání pánve. Palačinky se připravovaly jedna báseň opět díky velmi hladkému a nepřilnavému povrchu.

Kupodivu i ten steak šel poměrně dobře připravit. I když osobně upřednostňuji grilovací pánve s hrubším povrchem nebo žebrováním.

Pánev má dostatečně silný korpus, nemusíte mít obavy z rychlého prohřívání a připalování jako u levnějších pánví. Pánev můžete použít na všechny druhy sporáků a varných desek.Vnitřní povrch je opravdu hladký a jemný a velmi snadno se umývá. Ale jako u každého nepřilnavého povrchu zde platí nutnost obezřetnosti, proti jeho poškození. Určitěnepoužívat kovové nástroje, při vaření na něj netlačit a při umývání používat jemnou stranu houbičky. Určitě mohu doporučit na univerzální použití při přípravě všech pokrmů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.89 kg
Barva: černá, modrá
Materiál: nepřilnavý
Mytí v myčce: ano
Zdroj ohřevu: sklokeramika, elektřina, plyn, indukce
Poklice v balení: ne
Vhodné do trouby: ne
Průměr pánve: 24 cm
EAN: 8592381082161

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

orion_logo_331x145px

Orion je českou značkou domácích potřeb, kterou můžete znát díky široké síti prodejen po celé České i Slovenské republice a Polsku. Oblibu mezi zákazníky si postupně vybudoval díky velmi širokému sortimentu a příjemné ceně.

Historie značky Orion

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy se začal psát příběh velkoobchodu v oblasti domácích potřeb. Rodinná firma z Litomyšle se postupem času stala významným distributorem v Česku i v zahraničí.

První prodejny firma budovala se svými partnery, se kterými také začala dávat tvář svému sortimentu. Značka Orion se nakonec stala dospělou a plnohodnotnou konkurencí pro zavedené firmy tak, jak ji známe dnes. Síť maloobchodů do dnešního dne narostla na šíři přes 100 prodejen, které provozuje jak centrála z Litomyšle, tak skupina franšízových partnerů.

Hlavní činností je export a import domácích potřeb, které produkují čeští výrobci, ale také výrobci ze států Evropské unie a ostatních zemí.

Sortiment, který se neustále zlepšuje

Nabízené zboží prošlo během několika let velmi intenzivním vývojem. Budování spolehlivého sortimentu není zrovna jednoduchý úkol - v počátcích došlo také k přešlapům. Jednalo se zejména o problémy s kvalitou a spolehlivostí. Nicméně Orion se k problémům postavil čelem a naslouchal svým partnerům, kteří sbírali zpětnou vazbu od zákazníků a své produkty tak uvedli téměř k dokonalosti.

Postupem let si díky intenzivní práci Orion vybudoval reputaci spolehlivého prodejce, který zaujme milým designem, kvalitou a příjemnou cenou. Sortiment čítá přes 4000 položek. Produktové jádro tvoří potřeby pro vaření, ale nakoupíte zde vše potřebné od skladování potravin, přes krájení, následné zpracování surovin, nádobí na vaření až po stolování. Dále v sortimentu nejdete také potřeby pro úklid a domácnost.

Názor prodejce aneb proč si vybrat zboží od Orionu

S Orionem rádi spolupracujeme již více než 10 let. Naše společné obchodování se vždy zakládalo na úzkém kontaktu jak s obchodními zástupci, tak s vedením celé firmy. Sami v domácnosti používáme mnoho produktů Orionu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
 

✅ Tradiční český prodejce
✅ Široký výběr sortimentu
✅ Kvalitní výrobky za nižší cenu
✅ Neustále se vyvíjející kvalita a design produktů
✅ Spolehlivost a důvěryhodnost

TIP Se značkou ORION máme dlouholeté zkušenosti. Jako jejich odběratelé jsme se nakonec stali provozovateli 3 franšízových prodejen ORION, které můžete najít v Ostravě na Hlavní třídě, v OC Karolína a OC Futurum.