Sada 6 sklenic na vodku Florina PAUL 40 ml
Kód: 3K1083Detailní popis produktu
Panáky Paul 40 ml – sada 6 ks pro servírování vodky a likérů. Sada šesti panáků Paul z kvalitního sodnovápencového skla se hodí pro servírování vodky, likérů nebo domácích nálevů. Objem 40 ml odpovídá standardní míře, výška 7 cm a průměr 4,4 cm zajišťují pohodlné držení a stabilní postavení na stole.
Čiré lesklé sklo s originálním tvarem příjemně vynikne při každé příležitosti. Panáky jsou odolné vůči každodennímu používání a vhodné do myčky.
Technické parametry:
- Objem: 40 ml.
- Výška: 7 cm.
- Průměr: 4,4 cm.
- Materiál: sodnovápencové sklo.
- Obsah balení: 6 ks.
- Mytí v myčce: ano.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odlivky (destiláty) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5905031338991 |
| Barva: | čirá |
| Materiál: | sklo |
| Mytí v myčce: | ano |
| Objem: | 40 ml |
| Průměr: | 4,4 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Počet ks v balení: | 6 ks |
| EAN: | 5905031338991 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka o sobě uvádí, že je dokonalou kombinací vysoké kvality i příznivé ceny. Zaměřuje se především na produkty, které můžeme denně využívat – ať už k vaření, pečení nebo smažení, tak i na skladování a servírování jídla a nápojů. Najdeme u ní ale i ostatní výrobky, které mají užití v kuchyni i mimo ni.
Sortiment Florina si zakládá na využívání kvalitních materiálů – například nerezu, uhlíkové oceli nebo porcelánu, ale i skla, tvrzeného plastu či silikonu. Za zmínku stojí i snaha vyvíjení samotného designu produktů tak, aby odpovídal požadavkům vysněné moderní kuchyně.
Značka je však proslulá svými formami na pečení – nabízí pekáče z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, skleněné zapékací misky, nepřilnavé formy na bábovky, muffiny, ale i dorty a biskupské chlebíčky.
Názor prodejce
Prodáváme zboží, které sami užíváme a výjimkou nejsou ani produkty od značky Florina. Nejvíce jsme si oblíbili zmiňované formy na pečení – především nepřilnavou formu na dort. Nesmíme ale zapomenout i na skvělé moka konvičky, které slouží i jako doplněk interiéru naší kuchyně.
✅ Kvalitní materiály
✅ Velmi široký sortiment
✅ Příznivá cena výrobků
✅ Velký důraz na design výrobků
✅ Vyvíjení nových produktů do domácnosti
| Výrobní společnost : | FLORENTYNA Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Korzkwy 31, 63-300 Pleszew, Poland |
| E-mail : | info@florina.pl |




