Dětské jídelní soupravy Banquet

Sháníte dětskou jídelní soupravu pro svou ratolest? Tak to jste na správné adrese. Připravili jsme široký sortiment dětských jídelních souprav pro holky a kluky z různých materiálů a s nápaditými dekory. Například s oblíbeným krtečkem. Naleznete u nás také jídelní sady pro děti od českých výrobcůZobrazit více

Nejprodávanější

6 položek celkem
Dětská jídelní sada Banquet Kamarádi z džungle 3ks Kód: A11868
Dětská jídelní sada Banquet The Builders 3ks Kód: A11674
Dětská jídelní sada Banquet Princezna 3ks Kód: A11675
BANQUET Sada snídaňová CAKES, 3 ks
229 Kč
Kód: A17254
Dětská jídelní sada Banquet Ježek 3ks Kód: A02727

Už dávno jste se rozloučili s kojením a nyní i s příkrmy? Tak to znamená jediné - další etapa ve vývoji vašeho dítka je tady - začíná jíst samostatně z talíře pomocí příboru. 🥳 Kolem třetího roku se blíží období nástupu do školky, děti začínají být šikovnější a přicházejí na to, jak se stravovat bez cizí pomoci. Ať už je Vaše dítko ve věku před nástupem do školky, nebo máte doma o něco staršího strávníka, stále jsou to děti - jejich hravost a zvědavost nezná mezí.

Co dětské sady obsahují?

Naše nabídka jídelních sad, které obsahují talířky, misky a hrníčky je opravdu rozmanitá a my jsme tady od toho, abychom Vám s výběrem pomohli. Díky kompletní jídelní sadě se děti naučí, že k hlavnímu jídlu patří malá miska s kompotem či zeleninou, zatímco vedle by měl stát hrníček s pitím. Tímto rafinovaným způsobem dáváte dětem již od útlého věku příklad, který podporuje vytváření zdravých stravovacích návyků.

Na kvalitních materiálech záleží

U nejmladších samostatných strávníků bude hrát jistě roli odolnost, a proto nabízíme plastové jídelní sady, které jsou lehké a nehrozí jejich rozbití. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost jídelních sad, což zajistí certifikace BPA free. Starší, zkušenější jedlíci ocení propracovanější designy porcelánových či keramických sad, které se stanou jejich oblíbeným nádobím díky odlišení od klasického bílého porcelánu.

5 rad pro výběr správné sady

  1. Materiál
  2. Bezpečnost
  3. Údržba
  4. Design
  5. Značka

Nezapomeňte na příbory či bryndák

Pro malé gurmány je jídlo nejen nezbytnou potřebou, ale také příležitostí k zábavě. Ani se nenadějete a drobky i kusy jídla jsou všude :) S tímto problémem Vám snadno pomůže prostírání či tác, který zachytí všechen nepořádek, a ten po jídle snadno z podložky smetete. Oblečení Vašeho děťátka zase ochrání před znečištěním praktický bryndák. Do šikovných svačinových boxů můžete naučit děti uskladňovat nedojedené jídlo či si chystat malé svačinky. 

Ať už hledáte dětské nádobí, příbory, svačinové boxy nebo jiné pomůcky ke stolování, naše široká nabídka zahrnuje produkty, které nejen usnadní život rodičům, ale také podpoří rozvoj a samostatnost vašich dětí. S důrazem na bezpečnost, praktičnost a design nabízíme v každé kategorii produkty, které splní potřeby Vaše i Vašich ratolestí a přispějí k pozitivnímu zážitku z jídla Vašim malým gurmánům.

Proč zakoupit dětskou jídelní sadu právě u nás?

Rychlé doručení – nečekejte na objednané zboží, výrobky skladem odesíláme do 24 hodin
Pohodová doprava – vyberte si svého oblíbeného dopravce, zásilku doručí na adresu nebo výdejní místo
Záruka spokojenosti – z nákupu nemějte obavy, nevhodné zboží můžete vyměnit nebo vrátit do 14 dní
Zboží sami používáme – kazové produkty vyřazujeme z prodeje a tím snižujeme riziko reklamace
Něco navíc – uvádíme informace, které vás zajímají, třeba zemi výroby, mytí v myčce či použití na indukci